1. Богдан А.М., Казначєєва М.С. Романенко Я. І. Ureaplasma urealyticum як збудник інфекційних хвороб // Альманах науки. – 2018. – №3. – С. 4-6.

2. Гулай О. Використання інтегрованого курсу при формуванні дослідницької компетентності учнів в циклі природничих дисциплін / О. Гулай, І. Вергун, О. Трифонова / Наукові записки ЦДПУ. Серія: Проблеми методики фізико-математичної і технологічної освіти. Випуск 12. – Ч. І. – Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2017. – С. 55 – 61.

3. Шиморова Ю. Є., Кисличенко В. С., Кузнєцова В. Ю. Дослідження леткої фракції коренеплодів пастернаку посівного (Pastinaca sativa L.) //Фітотерапія часопис. – 2017. – Вип.4. – С. 34-37

4. Бойко Н. Н., Писарев Д. И., Жилякова Е. Т., Новиков О. О.,  Кузнецова В. Ю., Шиморова Ю. Е. Изучение фармакогностических и технологических параметров плодов Pastinaca sativa L. //Вестник фармации. – 2017. - №3 (77). – С. 58-62.